Pendelstikksag RJS1050-K Ryobi
PENDELSTIKKSAG RJS1050-K RYOBI
RYOBI
Pendelstikksag RJS1050-K Ryobi
På lageri
Velg varehus for å få riktig pris og lagerstatus.
RYOBI
Kompakt og lett 680W stikksag med ubelastet turtall på 5003100 omin,23 mm slaglengde,maks kuttedybde i tre 105 mm,12 mm i stål,glidebryter,innovativ,kompakt bladmekanisme og bladbeskyttelse,vibrasjon 6.0ms2,6posisjons hastighetskontroll i sagretningen og LED arbeidsbelysning.Flush cut fuksjon gir mulighet til å sage helt opp til en vegg.Anlegg for rette kutt og design som gir perfekt overblikk.Justerbar 045 grader.Leveres med,1 x Flush cut treblad (1 mm),1 x Hex.nøkkel,støvport,koffert.Vekt 2.0 kg