Metallsag m18 FMCS66-121C
METALLSAG M18 FMCS66-121C
ProduktbildeProduktbilde
Milwaukee
Metallsag m18 FMCS66-121C
På lageri
Velg varehus for å få riktig pris og lagerstatus.
MILWAUKEE
M18 FUELmetallsag med børsteløs POWERSTATEmotor.Kapasitet på 66mm og ytelse som tilsvarer 1800 W.Verktøysfri dybdejustering,mulighet for montering av styreskinne og arbeidslys gir maksimal produktivitet.Oppsamler til metallrester,elektrisk brems og dobbelavbryter øker sikkerheten markant.203 x 15,87 mm metallblad gir rene og hurtige snitt.Vekt med batteri 7.5 kg.Leveres med 1 x 12,0 Ah REDLITHIUMHIGH OUTPUTbatteri,130 min.hurtiglader,1 x sagblad og koffert.