Varehusoversikt

Din handlevogn

Ditt varehus

Handlevognen er tom

Tilbake til forsiden
Byggtorget

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne Byggtorget-butikk

Vesterålen Byggservice AS

Åpningstider

mandag:07:00 - 16:30

tirsdag:07:00 - 16:30

onsdag:07:00 - 16:30

torsdag:07:00 - 18:00

fredag:07:00 - 16:30

lørdag:10:00 - 14:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Rådmann Ribsskogs vei 1
8450 Stokmarknes

Tlf:76 15 20 09
Epost:post@btstokmarknes.no

Om butikken

Byggtorget Vesterålen Byggeservice AS ønsker deg velkommen til et av Vesterålens største byggevarehus.

Vi forhandler alt du trenger av trelast og byggevarer, dører og vinduer, verktøy, arbeidsklær og verneutstyr, maling, tapet og gulvbelegg, parkett og laminat, kjøkken, bad og garderobe.

Vi har flotte utstillinger i moderne lokaler og ligger lett tilgjengelig rett ved hovedveien med gode parkeringsmuligheter.

Ta kontakt med oss, eller kom innom så hjelper vi deg med ditt prosjekt!

Våre ansatte

Kay Kristoffersen

Stilling:Proffselger

Epost:vb.kay@btkjeden.no

Tlf:90 76 48 13

Hege Aspenes

Stilling:Kjøkkenselger

Epost:vb.hege@btkjeden.no

Tlf:91 38 82 23

Bent Are Glad Pedersen

Stilling:Daglig leder

Epost:bent@btstokmarknes.no

Tlf:95 78 19 48

Kay Roger Kristoffersen

Stilling:Selger privat/proff

Epost:kay@btstokmarknes.no

Tlf:90 76 48 13

Andrea Sørmo

Stilling:Selger butikk

Epost:andrea@btstokmarknes.no

Tlf:47 24 46 83

Iselin Voktor Kiil

Stilling:Kjøkken

Epost:iselin@btstokmarknes.no

Tlf:47 76 22 32

Hilmar Dolmen Mikalsen

Stilling:Selger butikk

Epost:hilmar@btstokmarknes.no

Tlf:90 98 98 92

Lars Rask

Stilling:Bedriftsrådgiver

Epost:lars@btstokmarknes.no

Tlf:99 04 14 21

Hege Franziska Aspenes

Stilling:Butikk/Kjøkken

Epost:

Tlf:91388223