:

For å se sortiment og informasjon om din fortrukne Byggtorget-butikk

Vesterålen Byggservice AS

Bytt som mitt varehus

Spesielle åpningstider

mandag:07:00 - 16:30

tirsdag:07:00 - 16:30

onsdag:07:00 - 16:30

torsdag:07:00 - 18:00

fredag:07:00 - 16:30

lørdag:10:00 - 14:00

søndag:

Om butikken

Byggtorget Vesterålen Byggeservice AS ønsker deg velkommen til et av Vesterålens største byggevarehus.

Vi forhandler alt du trenger av trelast og byggevarer, dører og vinduer, verktøy, arbeidsklær og verneutstyr, maling, tapet og gulvbelegg, parkett og laminat, kjøkken, bad og garderobe.

Vi har flotte utstillinger i moderne lokaler og ligger lett tilgjengelig rett ved hovedveien med gode parkeringsmuligheter.

Ta kontakt med oss, eller kom innom så hjelper vi deg med ditt prosjekt!

Ansatte

Kay Kristoffersen

Stilling: Proffselger

Epost: vb.kay@btkjeden.no

Tlf: 90 76 48 13

Hege Aspenes

Stilling: Kjøkkenselger

Epost: vb.hege@btkjeden.no

Tlf: 91 38 82 23

Lars Rask

Stilling: Daglig leder

Epost: vb.lars@btkjeden.no

Tlf: 99 04 14 21

Hege Franziska Aspenes

Stilling: Daglig leder

Epost: hege@btstokmarknes.no

Tlf: 91 38 82 23

Bent Are Glad Pedersen

Stilling: Ass. Daglig leder/Proffselger

Epost: bent@btstokmarknes.no

Tlf: 95 78 19 48

Kay Roger Kristoffersen

Stilling: Proffselger/butikk

Epost: kay@btstokmarknes.no

Tlf: 90 76 48 13

Iselin Voktor Kiil

Stilling: Kjøkken

Epost: iselin@btstokmarknes.no

Tlf: 47 76 22 32

Hilmar Dolmen Mikalsen

Stilling: Butikkmedarbeider

Epost: hilmar@btstokmarknes.no

Tlf: 95 09 80 99

Karstein Dahl

Stilling: Butikkmedarbeider

Epost:

Tlf: 95 09 80 99

Lars Rask

Stilling: Bedriftsrådgiver

Epost: lars@btstokmarknes.no

Tlf: 99 04 14 21