Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Får ikke tilgang til posisjon

Byggtorget

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne Byggtorget-butikk

Valldal Høvleri - Byggtorget

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:07:30 - 16:00

tirsdag:07:30 - 16:00

onsdag:07:30 - 16:00

torsdag:07:30 - 17:00

fredag:07:30 - 16:00

lørdag:10:00 - 14:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Valldalsvegen 777
6210 Valldal

Tlf:70 25 85 80
Epost:post@v-h.no

Om butikken

1.etg.
Stort lager av byggevarer og trelast

2.etg.
400 kvm butikk med jernvare og maling, samt kontor for administrasjon.

Vi har to kranbiler for utkjøring av varer, og har faste ruter til Liabygda, Stordal, Dyrkorn, Nordal, Eidsdal og Geiranger

Egen entreprenøravdeling og Systemhus-forhandler.

Våre ansatte

Odd Rune Heggen

Stilling:Daglig leder

Epost:rune@v-h.no

Tlf:91 54 04 50

Cato M. Heggen

Stilling:Salg og økonomi

Epost:cato@v-h.no

Tlf:90 62 00 39

Eivind Andersen

Stilling:Lagersjef

Epost:eivind@v-h.no

Tlf:95 12 72 59

Torgeir Sunde

Stilling:Butikkansvarlig

Epost:torgeir@v-h.no

Tlf:95 12 70 22

Torkjell Bjørstad

Stilling:Sjåfør

Epost:torkjell@v-h.no

Tlf:99 50 02 77

Anders Rem

Stilling:Sjåfør

Epost:remand@hotmail.com

Tlf:45 27 88 84

Frank Sylte

Stilling:Byggingeniør og selger

Epost:frank@v-h.no

Tlf:98 69 03 28

Tor Arvid Remset

Stilling:Byggeleder

Epost:tor@v-h.no

Tlf:91 15 04 70

Robin Gjerde

Stilling:Byggeleder

Epost:robin@v-h.no

Tlf:90 67 20 29