Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Can't access location

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din fortrukne Byggtorget-butikk

Valldal Høvleri - Byggtorget

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:07:30 - 16:00

tirsdag:07:30 - 16:00

onsdag:07:30 - 16:00

torsdag:07:30 - 17:00

fredag:07:30 - 16:00

lørdag:10:00 - 14:00

søndag:Stengt

OM BUTIKKEN

Ansatte

Odd Rune Heggen

Stilling: Daglig leder

Epost: rune@v-h.no

Tlf: 91 54 04 50

Cato M. Heggen

Stilling: IT-ansvarlig

Epost: cato@v-h.no

Tlf: 90 62 00 39

Hallvard Omenås

Stilling: Faglig leder

Epost: hallvard@v-h.no

Tlf: 41 61 33 81

Eivind Andersen

Stilling: Lagersjef

Epost: eivind@v-h.no

Tlf: 95 12 72 59

Torgeir Sunde

Stilling: Butikkansvarlig

Epost: torgeir@v-h.no

Tlf: 95 12 70 22

Torkjell Bjørstad

Stilling: Sjåfør

Epost: torkjell@v-h.no

Tlf: 99 50 02 77

Anders Rem

Stilling: Sjåfør

Epost: remand@hotmail.com

Tlf: 45 27 88 84

Roger Andersen

Stilling: Butikk og proffsalg

Epost: roger@v-h.no

Tlf: 96 04 01 13