Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Can't access location

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din fortrukne Byggtorget-butikk

Byggtorget Toten

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:09:00 - 17:00

tirsdag:09:00 - 17:00

onsdag:09:00 - 17:00

torsdag:09:00 - 17:00

fredag:09:00 - 17:00

lørdag:09:00 - 15:00

søndag:Stengt

OM BUTIKKEN

Ansatte

Vegard Svenskerud

Stilling: Daglig leder

Epost: vegard@bt-toten.no

Tlf: 40 42 90 20

Egil Terje Henriksen

Stilling: Selger

Epost: egil@bt-toten.no

Tlf: 45 97 63 49

Henning Stabekk

Stilling: Selger

Epost: post@bt-toten.no

Tlf: 40 42 90 10

Silje Røise Sønsterud

Stilling: Selger

Epost: silje@bt-toten.no

Tlf: 40 42 90 13

Joachim Guneriussen

Stilling: Selger

Epost: joachim@bt-toten.no

Tlf: 96 94 23 83

Pål Anners Stenberg

Stilling: Selger

Epost: pas@bt-toten.no

Tlf: 96 94 23 77

Brede Grindvoll

Stilling: Selger

Epost: brede@bt-toten.no

Tlf: 96 94 23 69

Lars Erik Ringerud

Stilling: Logistikkleder

Epost: lars.erik@bt-toten.no

Tlf: 96 94 23 73