Varehusoversikt

Din handlevogn

Ditt varehus

Handlevognen er tom

Tilbake til forsiden
Byggtorget

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne Byggtorget-butikk

Byggtorget Toten

Åpningstider

mandag:07:00 - 17:00

tirsdag:07:00 - 17:00

onsdag:07:00 - 17:00

torsdag:07:00 - 17:00

fredag:07:00 - 17:00

lørdag:09:00 - 15:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Lenagata 62
2850 Lena

Tlf:61 14 36 00
Epost:post@bt-toten.no

Om butikken


Våre ansatte

Vegard Svenskerud

Stilling:Selger Proff

Epost:vegard@bt-toten.no

Tlf:40 42 90 20

Egil Terje Henriksen

Stilling:Selger

Epost:egil@bt-toten.no

Tlf:45 97 63 49

Henning Stabekk

Stilling:Selger

Epost:post@bt-toten.no

Tlf:40 42 90 10

Silje Røise Sønsterud

Stilling:Selger

Epost:silje@bt-toten.no

Tlf:40 42 90 13

Joachim Guneriussen

Stilling:Selger

Epost:joachim@bt-toten.no

Tlf:96 94 23 83

Pål Anners Stenberg

Stilling:Selger

Epost:pas@bt-toten.no

Tlf:96 94 23 77

Brede Grindvoll

Stilling:Selger

Epost:brede@bt-toten.no

Tlf:96 94 23 69

Lars Erik Ringerud

Stilling:Logistikkleder

Epost:lars.erik@bt-toten.no

Tlf:96 94 23 73