Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Får ikke tilgang til posisjon

Byggtorget

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din fortrukne Byggtorget-butikk

Byggtorget Lofoten AS

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:07:00 - 16:00

tirsdag:07:00 - 16:00

onsdag:07:00 - 16:00

torsdag:07:00 - 16:00

fredag:07:00 - 16:00

lørdag:09:00 - 13:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Havnekvartalet 1
8370 LEKNES

Tlf:76082080
Epost:post@btlofoten.no

Om butikken

Våre ansatte

Marthe Julie Vollan

Stilling:Avdelingsleder Interiørforum

Epost:marte.vollan@btlofoten.no

Tlf:99 48 69 30

Morten Amundsen

Stilling:Daglig leder

Epost:morten.amundsen@btlofoten.no

Tlf:99 29 28 34

Alexander Jakobsen

Stilling:Selger Interiørforum

Epost:alexander.jakobsen@btlofoten.no

Tlf:41 69 90 07

Trond Hansen

Stilling:Driftsleder Storeidøya

Epost:trond.hansen@btlofoten.no

Tlf:95 42 14 74

Tor-Åge felles.lager@btlofoten.no

Stilling:Sjåfør

Epost:felles.lager@btlofoten.no

Tlf:99 22 04 20

Frode Jakobsen

Stilling:Lager Storeidøya

Epost:frode.jakobsen@btlofoten.no

Tlf:91 55 63 12

Lars Simonsen

Stilling:Driftleder Leknessjøen

Epost:lars.simonsen@btlofoten.no

Tlf:95 19 54 16

Frode

Stilling:Butikkansvarlig Leknessjøen

Epost:frode.hansen@btlofoten.no

Tlf:95 19 54 19

Øyvind Samuelsen

Stilling:Lagersjef Storeidøya

Epost:oyvind.samuelsen@btlofoten.no

Tlf:97 58 16 49

Jørn Cato Rasmussen

Stilling:Malingsansvarlig Leknessjøen

Epost:jorn.rasmussen@btlofoten.no

Tlf:95 98 34 23

Vegard Hansen

Stilling:Lager Leknessjøen

Epost:felles.lager@btlofoten.no

Tlf:46 83 27 00

David Hamilton

Stilling:Lager Storeidøya

Epost:felles.lager@btlofoten.no

Tlf:46 74 22 72

Jonas Bendiksen

Stilling:Lager Leknessjøen

Epost:felles.lager@btlofoten.no

Tlf:46 87 48 70

Tim Finstad

Stilling:Proffselger

Epost:tim.finstad@btlofoten.no

Tlf:95 19 54 17

Clas Øien

Stilling:Butikkansvarlig Storeidøya

Epost:clas.oien@btlofoten.no

Tlf:90 93 87 68

Kurt Martinsen

Stilling:Selger Leknessjøen

Epost:kurt.martinsen@btlofoten.no

Tlf:99 09 09 85

Nils Pettersen

Stilling:Lager Leknessjøen

Epost:felles.lager@btlofoten.no

Tlf:95 98 34 06