Varehusoversikt

Din handlevogn

Ditt varehus

Handlevognen er tom

Tilbake til forsiden
Byggtorget

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne Byggtorget-butikk

Byggtorget Krokstadelva

Åpningstider

mandag:06:30 - 17:00

tirsdag:06:30 - 17:00

onsdag:06:30 - 17:00

torsdag:06:30 - 17:00

fredag:06:30 - 17:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Nybruveien 13
3055 Krokstadelva

Tlf:32270100
Epost:felles.krokstadelva@byggtorget.no

Om butikken

Våre ansatte

Ole Wilhelm Gulbrandsen

Stilling:Butikksjef

Epost:ole.gulbrandsen@byggtorget.no

Tlf:97 19 23 24

Bjørn Buen

Stilling:Avdelingsleder

Epost:Bjorn.buen@byggtorget.no

Tlf:97 32 75 33

Michael Fossum

Stilling:Lagerselger

Epost:Michael.fossum@byggtorget.no

Tlf:46 42 47 98

Kenneth Langeland

Stilling:Lagersjef

Epost:kenneth.langeland@byggtorget.no

Tlf:97 72 78 59

Bent Knudsen

Stilling:Lagerselger

Epost:bent.knudsen@byggtorget.no

Tlf:92 86 01 31

Rune Karlsen

Stilling:Proffselger

Epost:rune.karlsen@byggtorget.no

Tlf:90757971

Hans Fredrik Nilsen

Stilling:Lagerselger

Epost:hans.nilsen@byggtorget.no

Tlf:46425397