Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Får ikke tilgang til posisjon

Byggtorget

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din fortrukne Byggtorget-butikk

Kanstad Trelast AS

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:08:00 - 16:00

tirsdag:08:00 - 16:00

onsdag:08:00 - 16:00

torsdag:08:00 - 16:00

fredag:08:00 - 16:00

lørdag:09:00 - 13:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Sjøvegen 37
8410 Lødingen

Tlf:76933500
Epost:byggtorget@kanstad-trelast.no

Om butikken

Våre ansatte

Arvid Henriksen

Stilling:Butikk / El-verktøy, ovn, beslag, vindu, nøkler

Epost:arvid.henriksen@kanstad-trelast.no

Tlf:90 76 10 74

Kirsti Slettbakk

Stilling:Butikk / Maling og garderobe

Epost:kirsti.slettbakk@kanstad-trelast.no

Tlf:90 78 70 54

Odd Pedersen

Stilling:Lagerformann / Logistikk, bestilling, varetransport

Epost:odd.pedersen@kanstad-trelast.no

Tlf:90 66 29 59

Tomas Ytterstad

Stilling:Lagermedarbeider / Utkjøring av varer

Epost:lager@kanstad-trelast.no

Tlf:90 76 74 87

Daniel Eik-Andresen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:daniel.eik-andresen@kanstad-trelast.no

Tlf:90 79 96 85

Vegar Vetrhus

Stilling:Sjåfør / lagermedarbeider

Epost:lager@kanstad-trelast.no

Tlf:90 20 19 18

Kine Pedersen

Stilling:Regnskapskonsulent - Faktura, regnskap

Epost:kine.pedersen@kanstad-trelast.no

Tlf:95 08 34 18