Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Får ikke tilgang til posisjon

Byggtorget

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din fortrukne Byggtorget-butikk

Byggtorget Holmestrand

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:06:30 - 17:00

tirsdag:06:30 - 17:00

onsdag:06:30 - 17:00

torsdag:06:30 - 17:00

fredag:06:30 - 17:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Våleveien 25
3083 Holmestrand

Tlf:33064080
Epost:felles.holmestrand@byggtorget.no

Om butikken

Våre ansatte

Malèn Bakka

Stilling:Proffselger

Epost:malen.bakka@byggtorget.no

Tlf:91 00 12 91

Jan Helge Kristensen

Stilling:Lagerselger

Epost:jan.kristensen@byggtorget.no

Tlf:46 61 27 79

Andreas Simensen

Stilling:Lagerselger

Epost:andreas.simensen@byggtorget.no

Tlf:48 60 02 42

Aileen Freitag-Thormodsen

Stilling:Lagerselger

Epost:aileen.freitag-thormodsen@byggtorget.no

Tlf:47 51 83 00

Gunnar Lyseng

Stilling:NK / Salgssjef

Epost:gunnar.lyseng@byggtorget.no

Tlf:91 58 63 68

Bjørn Buen

Stilling:Avdelingsleder

Epost:Bjorn.buen@byggtorget.no

Tlf:97 32 75 33

David Mansford

Stilling:Driftsleder

Epost:David.mansford@byggtorget.no

Tlf:41 30 54 38

Loke S. Wong

Stilling:Lagerselger

Epost:loke.wong@byggtorget.no

Tlf:47 46 55 80