Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Får ikke tilgang til posisjon

Byggtorget

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne Byggtorget-butikk

Byggtorget Herøy

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:07:00 - 17:00

tirsdag:07:00 - 17:00

onsdag:07:00 - 17:00

torsdag:07:00 - 17:00

fredag:07:00 - 17:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Mjølstadnesvegen 290
6092 Fosnavåg

Tlf:70087920
Epost:Felles.heroy@byggtorget.no

Om butikken

Våre ansatte

Sylvi Ragnhild Frantzen

Stilling:Butikkleiar

Epost:sylvi.frantzen@byggtorget.no

Tlf:47 93 36 38

Anders Leine

Stilling:Avdelingsleiar

Epost:anders.leine@byggtorget.no

Tlf:93 22 34 26

Marius Rafteseth

Stilling:Logistikkleiar

Epost:marius.rafteseth@byggtorget.no

Tlf:93 22 39 81

Therese Victoria Josok

Stilling:Kjøkkenkonsulent

Epost:therese.josok@byggtorget.no

Tlf:47 67 21 97

Merete Kvalsund

Stilling:Kjøkkenkonsulent

Epost:merete.kvalsund@byggtorget.no

Tlf:47 75 46 34

Svein Håvard Savik

Stilling:Salgskonsulent

Epost:svein.savik@byggtorget.no

Tlf:41 41 04 13

Bjørn Petter Storøy

Stilling:Salgskonsulent

Epost:bjorn.storoy@byggtorget.no

Tlf:47 93 36 39

Sylvia Leine

Stilling:Assisterende butikkleiar

Epost:sylvia.leine@byggtorget.no

Tlf:94 88 04 75

Peter Voldsund

Stilling:Salgskonsulent

Epost:peter.voldsund@byggtorget.no

Tlf:41 50 51 12