:

For å se sortiment og informasjon om din fortrukne Byggtorget-butikk

Byggtorget Herøy

Bytt som mitt varehus

Spesielle åpningstider

mandag:07:00 - 17:00

tirsdag:07:00 - 17:00

onsdag:07:00 - 17:00

torsdag:07:00 - 17:00

fredag:07:00 - 17:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:

Om butikken

Ansatte

Sylvi Ragnhild Frantzen

Stilling: Butikkleiar

Epost: sylvi.frantzen@byggtorget.no

Tlf: 47 93 36 38

Sissel Ingebritsen Storøy

Stilling: Kontor / Sentralbord

Epost: sissel.storoy@byggtorget.no

Tlf: 47 93 87 37

Anders Leine

Stilling: Avdelingsleiar

Epost: anders.leine@byggtorget.no

Tlf: 93 22 34 26

Marius Rafteseth

Stilling: Logistikkleiar

Epost: marius.rafteseth@byggtorget.no

Tlf: 93 22 39 81

Therese Victoria Josok

Stilling: Kjøkkenkonsulent

Epost: therese.josok@byggtorget.no

Tlf: 47 67 21 97

Merete Kvalsund

Stilling: Kjøkkenkonsulent

Epost: merete.kvalsund@byggtorget.no

Tlf: 47 75 46 34

Nils Jørgen Ringset

Stilling: Salgskonsulent

Epost: nils.ringset@byggtorget.no

Tlf: 48 25 33 44

Svein Håvard Savik

Stilling: Salgskonsulent

Epost: svein.savik@byggtorget.no

Tlf: 41 41 04 13

Bjørn Petter Storøy

Stilling: Salgskonsulent

Epost: bjorn.storoy@byggtorget.no

Tlf: 47 93 36 39

Sylvia Leine

Stilling: Assisterende butikkleiar

Epost: sylvia.leine@byggtorget.no

Tlf: 94 88 04 75