Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Får ikke tilgang til posisjon

Byggtorget

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne Byggtorget-butikk

Byggtorget Arendal

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:07:00 - 17:00

tirsdag:07:00 - 17:00

onsdag:07:00 - 17:00

torsdag:07:00 - 17:00

fredag:07:00 - 17:00

lørdag:09:00 - 15:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Kystveien 250
4841 Arendal

Tlf:37 05 89 89
Epost:post.arendal@byggtorget.no

Om butikken

Våre ansatte

Marius Løvdal

Stilling:Avdelingsleder

Epost:marius.lovdal@byggtorget.no

Tlf:91 12 11 21

Kai Inge Føreland

Stilling:Ferdig Snekra / Selvbygger

Epost:kai.hanssen@byggtorget.no

Tlf:45 21 59 77

Rune Aleksander Jonassen

Stilling:Selger Proff

Epost:rune@byggtorget.no

Tlf:45 50 39 16

Thor Løvjomås

Stilling:Selger Proff

Epost:thor.lovjomas@byggtorget.no

Tlf:45 21 45 76

Ida Johanne Svenningsen

Stilling:Innkjøp / Controller

Epost:ida.svenningsen@byggtorget.no

Tlf:45 21 54 71

Hilde Klausen

Stilling:Selger butikk

Epost:hilde.klausen@byggtorget.no

Tlf:48 08 88 63

Lasse Tveide

Stilling:Selger butikk

Epost:lasse.tveide@byggtorget.no

Tlf:92 80 94 72

Kathrin Jensen Straume

Stilling:Selger butikk

Epost:kathrin.straume@byggtorget.no

Tlf:48 17 56 78

Dag Olaf Olsen

Stilling:Lagersjef

Epost:dag.olsen@byggtorget.no

Tlf:45 21 47 38

Thomas Isaksen

Stilling:Selger utebutikk

Epost:thomas.isaksen@byggtorget.no

Tlf:48 07 09 13

Kenneth Vaagsnes

Stilling:Selger utebutikk

Epost:kenneth.vaagsnes@byggtorget.no

Tlf:37 05 89 89

Øystein Sørlid

Stilling:Selger utebutikk

Epost:oystein.sorlid@byggtorget.no

Tlf:48 07 19 48

Morten Larsen

Stilling:Butikkleder

Epost:morten.larsen@byggtorget.no

Tlf:91 65 82 99