Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Får ikke tilgang til posisjon

Byggtorget

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne Byggtorget-butikk

Andersland Bygg AS

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:08:00 - 16:00

tirsdag:08:00 - 16:00

onsdag:08:00 - 16:00

torsdag:08:00 - 16:00

fredag:08:00 - 16:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Dalsvegen 36
5685 Uggdal

Tlf:53430510
Epost:butikk@andersland-bygg.no

Om butikken

Våre ansatte

Knut Jarle Kleppe

Stilling:Innkjøp

Epost:knut.jarle@andersland-bygg.no

Tlf:53 43 05 19

Elisabeth M. Skaten

Stilling:Butikk / Innkjøp

Epost:elisabeth@andersland-bygg.no

Tlf:53 43 05 12

Kirsti Sundal

Stilling:Lagerleder

Epost:kirsti@andersland-bygg.no

Tlf:53 43 05 07

John Andersen

Stilling:Avdelingsleder Butikk

Epost:John@andersland-bygg.no

Tlf:93 89 02 59

Lise Aase

Stilling:Butikk / Interiør

Epost:Lise@andersland-bygg.no

Tlf:93 68 27 14

Olav Helge Dalland

Stilling:Lagermedarbeider

Epost: olav.helge@andersland-bygg.no

Tlf:53 43 05 17