Varehusoversikt

Din handlevogn

Ditt varehus

Handlevognen er tom

Tilbake til forsiden
Byggtorget

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne Byggtorget-butikk

Agnar Skåtun AS

Åpningstider

mandag:07:00 - 15:30

tirsdag:07:00 - 15:30

onsdag:07:00 - 15:30

torsdag:07:00 - 15:30

fredag:07:00 - 15:30

lørdag:Stengt

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Vinnesvegen 401
5641 Fusa

Tlf:56580780
Epost:ordre@agnarskatun.no

Om butikken

Våre ansatte

Børje Grøndal Skåtun

Stilling:Salg / innkjøp

Epost:borje@agnarskatun.no

Tlf:56 58 07 97

Irene Vinnes

Stilling:Kontor og administrasjon / salg / reklamasjon

Epost:irene@agnarskatun.no

Tlf:56 58 07 80

Anette Grøndal Skåtun

Stilling:Proffselger

Epost:anette@agnarskatun.no

Tlf:90 17 77 27

Bjarte Skåtun

Stilling:Daglig leder

Epost:bjarte@agnarskatun.no

Tlf:56 58 07 90

Jarle Dalland

Stilling:Transport / Salg / Innkjøp

Epost:jarle@agnarskatun.no

Tlf:56 58 07 93

Bjørn Skaathun

Stilling:Proffselger / Salg

Epost:bjorn@agnarskatun.no

Tlf:56 58 07 91

Frank Arne Sørheim

Stilling:Proffselger / Salg

Epost:frank@agnarskatun.no

Tlf:95 30 40 35

Jan Kristian Evensen

Stilling:Proffselger

Epost:jan.kristian@agnarskatun.no

Tlf:95142377