Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Can't access location

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din fortrukne Byggtorget-butikk

Agnar Skåtun AS

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:07:00 - 15:30

tirsdag:07:00 - 15:30

onsdag:07:00 - 15:30

torsdag:07:00 - 15:30

fredag:07:00 - 15:30

lørdag:Stengt

søndag:Stengt

OM BUTIKKEN

Ansatte

Børje Grøndal Skåtun

Stilling: Salg / innkjøp

Epost: borje@agnarskatun.no

Tlf: 56 58 07 97

Irene Vinnes

Stilling: Kontor og administrasjon / salg / reklamasjon

Epost: irene@agnarskatun.no

Tlf: 56 58 07 80

Frode Kristoffersen

Stilling: Lager Askøy

Epost: frode@agnarskatun.no

Tlf: 90 64 49 32

Anette Grøndal Skåtun

Stilling: Proffselger

Epost: anette@agnarskatun.no

Tlf: 90 17 77 27

Bjarte Skåtun

Stilling: Daglig leder

Epost: bjarte@agnarskatun.no

Tlf: 56 58 07 90

Jarle Dalland

Stilling: Transport / Salg / Innkjøp

Epost: jarle@agnarskatun.no

Tlf: 56 58 07 93

Bjørn Skaathun

Stilling: Proffselger / Salg

Epost: bjorn@agnarskatun.no

Tlf: 56 58 07 91

Frank Arne Sørheim

Stilling: Proffselger / Salg

Epost: frank@agnarskatun.no

Tlf: 95 30 40 35